Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пред огромна торта и во секси креација од македонски дизајнер Јелена Карлеуша...

Пред огромна торта и во секси креација од македонски дизајнер Јелена Карлеуша го прослави роденденот (фото)

Беквалац и Карлеуша
реклама:G Natural

Јелена Карлеуша наполни 44 години а со фановите сподели нова фото сесија во знакот на роденденот.

Имено пејачката направи специјална фото сесија позирајќи пред огромна торта и облечена во креација од нашиот македонски дизајнер Златко Јовановски за кој прв пат дозна и се заинтересира во една од емисиите додека беше дел од жирито во “Ѕвездите на Гранд”.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------