Home INFO Предупредување за засилен ветер од УХМР

Предупредување за засилен ветер од УХМР

реклама:Лето во Банско

АКТУЕЛНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ (02.05.2023): Денес ќе дува умерен до засилен ветер од јужен правец. Од вечерните часови најпрвин во западните делови ќе започнат врнежи од дожд кои ќе се прошират во текот на ноќта и во останатите делови од земјата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------