Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Прегрнати и вљубени се сончаат и уживаат, Цеца Ражнатовиќ и Богдан пловат...

Прегрнати и вљубени се сончаат и уживаат, Цеца Ражнатовиќ и Богдан пловат на јахта далеку од јавноста

реклама:G Natural

Откако заврши со настапите а другите ги откажа заради пандемијата Цеца Ражнатовиќ не губеше време и замина на уште еден одмор со својот сакан Богдан.

Тие заедно гушнати на јахрта пловат и уживаат далеку од очите на јавноста во Црна гора.

Дел од ова може да се забележи и од видеата кои Богдан ги објавува на својот Инстаграм профил каде што постојано е активен.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------