Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Прекрасна и без грам шминка, Јелена Розга прв пат во јавност тотално...

Прекрасна и без грам шминка, Јелена Розга прв пат во јавност тотално природна (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Хрватската пејачка Јелена Розга важи за една од најзгодните и најубавите пејачки на балканов па каде и да се појави предизвикува големо внимание врз себе.

Постојано е активна на социјалните мрежи па повремено знае да им приреди изненадување на своите следбеници со некоја фотографија од себе.

Но овој пат таа навистина ги изненади фановите, објавувајки фотографија каде пејачката нема ниту грам шминка и е во потполно природно издание, на што ги доби сите позитивни коментари врз себе дека и на 42 години изгледа како девојче.

View this post on Instagram

Osmijeh donosi osmijeh. 😊💙

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------