Home INFO Прескап фустен сличен на оној на Дајана: Кејт Мидлтон ги засени присутните...

Прескап фустен сличен на оној на Дајана: Кејт Мидлтон ги засени присутните на пермиерата

реклама:Велигден со Стаф

Кралското семејство присуствуваше на премиерата на филмот за Џејмс Бонд „Нема време за умирање“.

Поради пандемијата на коронавирусот, премиерата неколку пати беше одложувана.

Во присуство на својот сопруг – принцот Вилијам, Кејт Мидлтон доминираше на црвениот тепих облечена во златна тоалета вредна 2800 фунти.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------