Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пресуда во корист на Цеца Ражнатовиќ, Јелена Карлеуша врие и пцуе!

Пресуда во корист на Цеца Ражнатовиќ, Јелена Карлеуша врие и пцуе!

реклама:Велигден со Стаф

Сега веќе ни стана јасно зошто јелена Карлеуша од рочиштето вчера си замина бесна и со пцовки кон новинарите кои сакаа да земат изјава од неа.

За медиумите Цеца Ражнатовиќ потврди дека го добила случајот против Јелена.

Овие две пејачки се чини дека се постојано во судот и до сега биле на безброј рочишта кои се за меѓусебни обвинувања и изјави во медиумите.

Кога повторно ќе ги видиме пејачките на суд…. нигурно за неколку дена.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------