Home INFO Претседателот Ѓорѓе Иванов стана свекор: Честитки до Иван и Јана

Претседателот Ѓорѓе Иванов стана свекор: Честитки до Иван и Јана

16
реклама:Лето во Банско

Во кругот на најблиските роднини и пријатели, Иван Иванов кој е син на поранешниот претседател Ѓорѓе Иванов и неговата вереница Јана го кажаа судбоносното ДА.

Јана изгледа прекрасно облечена во розев елегантен фустан a судејки по фотографијата, вероајтно во најава е и прекрасна вест за принова.

Иван и Јана се верија во октомври минатата година.

Честитки до брачниот пар!

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------