Home INFO Принцот Џорџ, причина за среќа во Кесингтонската палата

Принцот Џорџ, причина за среќа во Кесингтонската палата

реклама:G Natural

Принцот Џорџ, синот на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон, расте пред очите на јавноста.

Слаткото момче денес наполни 6 години, па по тој повод, објавени се неколку фотографии.

Кејт традиционално го сликала својот син во дворот на Кесингтонската палата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------