Home INFO Прити Мајк живее со шест жени и сите се бремени од него,...

Прити Мајк живее со шест жени и сите се бремени од него, невестите среќни и весели (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Нигерецот Езе Нвалије е хит на социјалните мрежи со својот начин на живот и затоа што е во заедница со дури шест жени при тоа сите бремени од него со кои неодамна се појавил на свадба.

Тој е постојано актуелен на социјалните мрежи и објавува фотографии од неговото секојдневие со сопругите, а судејки според фотографиите очигледно идилично без прблем и љубомора меѓу невестите.

Како изгледа тоа видете и сами од неговите објави…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------