Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Приведен пејачот Слободан Радановиќ , откако упадна полицијата го свлечка од бина...

Приведен пејачот Слободан Радановиќ , откако упадна полицијата го свлечка од бина (видео)

реклама:G Natural

По дојава дека има приватна забава на која што пее Слободан Радановиќ, полицијата во Белград веднаш извршила упад и ги привела организаторите но и пејачот.

Оваа снимка од самиот упад може да се најде на интернет и предизвика куп реакции кај народот.

Погледнете го видеото како изгледа упадот и оментт на прекин на забавата…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------