Home INFO Се огласи Цеца Ражнатовиќ по гласините за познанството со актерот Жан Клод...

Се огласи Цеца Ражнатовиќ по гласините за познанството со актерот Жан Клод Ван Дам

реклама:G Natural

Откако некои српски медиуми ја пренеле информацијата дека холивудскиот актер Жан Клод Ван Дам во 1996 година кога Цеца Ражнатовиќ ја снимала песната и спотот за „Маскарада“ ја повикал на соработка повторно се актуелизираше оваа тема.
Како што се пишува тој не останал имун на нејзината убавина па и понудил улога во филм.

Сега по толку години кога повторно зе зборува за оваа приказна, Цеца конечно решила да ја искоментира оваа информација.

„Никогаш не ми понудил соработка. Жан Клод не го познавам лично ниту некогаш сум имала контакт со него. Целата приказна е очигледно нечија голема фантазија“- рекла Цеца.

Актерот Жан Клод Ван Дам со видео поддршка и поздрав за…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------