Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Проѕирен фустан, гради на мегдан и плишана капа, Ријана на состанок во...

Проѕирен фустан, гради на мегдан и плишана капа, Ријана на состанок во „луда“ комбинација (фото)

реклама:G Natural

Откако пејачката Ријана е во врска со раперот A $ AP Rocky јавноста ретко можеше да ги види заедно заради пандемијата но како се олабавуваат мерките така и Ријана се почесто е излезена во јавност со раперот.

Дека е се лабаво кај неа покажаа последните папарацо фотки на парот од нивното последно излегување каде што се однесувале како никој да нема околу нив со размена на неќности и бакнежи, а богами и Ријана не обрнувала внимание ниту на папараците.

Судејки поред комбинацијата од мрежаст проѕирен фустан без прслук и плишана капа очигледно ра РИјана ама баш и е гајле за се…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------