Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Проѕирна и секси Јелена Карлеуша повторно во секси издание (фото)

Проѕирна и секси Јелена Карлеуша повторно во секси издание (фото)

реклама:Лето во Банско

Секое појавување на Јелена Карлеуша е пропратено со медиумска помпа но е и нов шок за нејзините фанови но и останатите.

Па така и на роденденот на нејзината драга колешка и пријателка Милица Павловиќ се истакна со секси сина комбинација.

За медиумите го најави нејзиниот албум кој треба да се појави наскоро, а за фановите направи по некоја поза за фотка…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------