Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Прослава цела ноќ, Цеца на стол распеана и разиграна славеше за својот...

Прослава цела ноќ, Цеца на стол распеана и разиграна славеше за својот нов внук (видео)

реклама:G Natural

Во домот на Цеца Ражнатовиќ сеуште се слави и пее по повод раѓањето на својот втор внук од нејзиниот син Вељко.

Дека забавата била до точка на вриење покажуваат и виедата кои дел од гостите ги споделуваа на социјалните мрежи.

А дека баба Цеца е меѓу највеселите можете да се уверите од видеото каде таа со кренати раце игра на стол…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------