Home INFO Провокативна и секси само во долна облека, тв водителката Лила ги остави...

Провокативна и секси само во долна облека, тв водителката Лила ги остави фановите без здив! (ФОТО и ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Нашата позната тв водителка Лила Филиповска секојдневно ги воодушевува своите фанови на социјалните мрежи и постојано објавува фотографии во кои што изгледа прекрасно.

Она што ги остави без здив фановите се последните слики и видео од фотосесијата за потребите за кампањата за долна облека во која што таа е провокативна и секси, на што никој од нејзините фанови не остана рамнодушен.

Нашата позната тв водителка Лила Филиповска секојдневно ги воодушевува своите фанови на социјалните мрежи и постојано објавува фотографии во кои што изгледа прекрасно.

Она што ги остави без здив фановите се последните слики и видео од фотосесијата за потребите за кампањата за долна облека во која што таа е провокативна и секси, на што никој од нејзините фанови не остана рамнодушен.

View this post on Instagram

Другари утре се дружимееее ???????????? ✨ Happy Christmas time with Lila! ✨ ???? Сабота, 15ти Декември ⏰ 13:00 – 15:00h ???? СФ Рекорд Празничното расположение може да започне!! ???? ➡️ Со огромна чест и задоволство го најавуваме најубавиот Sara Fashion #календар за претстојната 2019-та година, кој ќе го потпишувам за сите Вас! ???? ➡️ Ексклузивно – само оваа сабота, од 13:00 до 15:00 часот во СФ Рекорд, #лимитирана количина на уникатни #SF наметки и накит дизајнирани од нашата дизајнерка Ivana Knez! ???? Ве покануваме да го одберете #уникатното парче кое ќе ја одбележи оваа година!! ???? ➡️ Дополнително ќе се расположиме со #попусти од: – 20% на чорапи и хулахопки – 30% на долна облека и акцесоари – 40% на пижами ➡️ #Подароци за првите 30 потрошувачи кои ќе ни се придружат на забавата и ќе си купат СФ производи! ???? ➡️ Балони за нашите најмали посетители! ???? Дојдете да си честитаме #успешна и #фешн 2019-та година!! ???? Следете ги информациите за #ексклузивната понуда и попусти на евентот: https://www.facebook.com/events/526187344544094/?active_tab=about Се гледаме во Сабота со Лила! ????❤️

A post shared by @ lilafilipovska on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------