Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Провокативна и жешка Јелена Карлеуша продолжува да шокира (фото)

Провокативна и жешка Јелена Карлеуша продолжува да шокира (фото)

реклама:4U PHARMA

Веќе сите знаат дека со секоја нова фотка Јелена Карлеуша продолжува да шокира.

И овој пат со неколку нови фотографии кои таа ги објави на својот Инстаграм од стајлингот за едно од снимањата на „Ѕвездите на Гранд“ ги остави подзинати сите нејзини следбеници па и останатите ченови од жирито.

Како ви се допаѓа Калеуша во пинк мини фустан ?!

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------