Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Провокативна од својата када, Софија Вергера ги поздрави фановите (фото)

Провокативна од својата када, Софија Вергера ги поздрави фановите (фото)

реклама:Лето во Банско

Од убавината на која никој не останал рамнодушен на прекрасната Софија Вергера никогаш не е доста.

Дека изгледа неодоливо и на 49 години покажа со својата фотографија која што таа ја објави на својот Инстаграм профил во која открива како изгледа додека е на сет и е легната гола во када, по што доби куп позитивни коментари и лајкови од своите фаови.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------