Home INFO Провокативна во секоја прилика: Јелена Карлеуша во Дизниленд! (ФОТО)

Провокативна во секоја прилика: Јелена Карлеуша во Дизниленд! (ФОТО)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша важи за една од најдобро облечените јавни личности на Балканот, а со својот изглед привлекува внимание каде и да се појави.

Поп дивата ужива во бракот со фудбалерот Душко Тошиќ со кого ги имаат ќерките Атина и Ника.

Семејството во моментов се наоѓа во Хонг Конг.

Пејачката го посетила Дизниленд паркот, а секако не заборави да сподели неколку фотографии од таму.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------