Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Провокативната и секси Ким Кардашија по теркот на Карлеуша со бикини врвка...

Провокативната и секси Ким Кардашија по теркот на Карлеуша со бикини врвка (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Се чини по стапките на Јелена Карлеуша и познатата светска старлета реши да ги почасти своите фанови со фотки на својот Инстаграм во кои е провокативна и со бикини како врвки.

Сексипилните фотки веднаш привлекоа куп коментари и го раздвижија Инстаграмот на Ким кој го следат повее од 212 милиони следбеници….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------