Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пука од перверзија, новиот спот на Карди Би го шокираше светот (видео)

Пука од перверзија, новиот спот на Карди Би го шокираше светот (видео)

реклама:Велигден со Стаф

До каде ќе оди Карди Би по новиот спот кој го објави за песната „Up“ ако овде покажа ама баш се…

Кадри со голотии, мазење со девојки, секси помагала и куп други перверзии се дел од нејзиното ново видео кое го предизвика вниманието на целиот свет веднаш по неговата премиера, а до сега е прегледано над 22 милиони пати на Јутјуб.

Нема потреба да го коментираме, едноставно погледнете го и пресудете сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------