Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пуста Карлеуша ја блокнал Канје Вест, еве зошто и се налутил…

Пуста Карлеуша ја блокнал Канје Вест, еве зошто и се налутил…

реклама:G Natural

Дека Канје Вест ја следи на Инстаграм пејачката Јелена Карлеуша дознаа и тие кои што не ги интересираше но дефинитивно голем шок беше неодамнешното признание на Јелена дека Канје неодамна ја блокирал.

Имено таа неодамна се појави на ревија на „Ветементс“ во Париз па според нејзината изјава за медиумите иако го поканила сепак тој не се појавил но и заради тоа што е дел од другиот моден клан „Баленсијага“ веднаш ја блогирал.

Сега Карлеуша ја чека Ким Кардашијан која најави посета на Белград па ако се најдат ќе имаат и што да си споделат.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------