Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Рада Манојловиќ во паника, ги спакува куферите и збриша во село

Рада Манојловиќ во паника, ги спакува куферите и збриша во село

реклама:G Natural

Пејачката Рада Манојловиќ во паника заради корона вируст решила да се врати во своето родно село Четереж, каде што сакала во изолација да го помине овој период и да се погрижи нејзиниот татко, маќеа и баба да бидат безбедни и да не го напуштаат својот дом.

Таа навистина била испаничена од се поголемиот број заразени, а бидејки стравува за здравјето на своите блиски си ги спакувала работите од својот стан во Белграт и се вратила дома.

Таа и нејзината сестра се грижат за набавка на намирници а периодов забранила и излегвање од дома и по комшии на што татко и се противел.

Таа дури му рекла и на своето момче Харис да остане во Босна и колку може да се изолира и дека ќе продолжат да се гледаат откако пандемијата ќе стивне.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------