Home INFO Се огласи Сања Барби:Ова се измислици и клевети! (ФОТО)

Се огласи Сања Барби:Ова се измислици и клевети! (ФОТО)

реклама:Лето во Банско

Топ тема во македонските медиуми вчера беше веста дека познатата фокерка Сања Барби завршила во затвор во Виена.

Таа била пријавена од соседите за нарушување на јавниот ред поради жестоката караница која ја имала со момчето.

Наводно караницата избувнала одкако Сања дознала дека нејзиниот дечко е оженет.

Пејачката се огласи на социјалните мрежи и објасни дека не е ниту во Виена ниту пак во затвор, а информациите дека била прведена биле неточни.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------