Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Распеани и среќни, Цеца заедно со Богдан и неговата ќеркичка уживаат и...

Распеани и среќни, Цеца заедно со Богдан и неговата ќеркичка уживаат и пејат (видео)

реклама:G Natural

Дека малата Искра ќерката на Богдан Срејовиќ веќе се навикнала на Цеца Ражнатовиќ која е во врска со нејзиниот татко веќе неколку месеци, покажува и заедничката видео објава на социјалните мрежи каде што заедно се на некоја прослава и уживаат среќни и распеани.

Богдан и Цеца секој слободен момент се заедно а со нив често е и ќеркичката на Богдан од првиот брак.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------