Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Расплакана од среќа Луна Џогани замина дома со бебето (ВИДЕО)

Расплакана од среќа Луна Џогани замина дома со бебето (ВИДЕО)

реклама:G Natural

По четири дена во болница по породувањето со малата Миа среќната мајка Луна Џогани денеска замина дома.

Среќниот татко Марко Миљковиќ и Луна не ја криеа радоста и емоциите што заедно со бебето си одат дома.

Таа со солзи од среќа на новинарите им рече дека се опоравува од царскиот рез и дека се чувствува одлично и пресреќна штое мајка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------