Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Распостелена на Малдиви, фолк пејачката Дара Бубамара ги поздрави фановите со градите...

Распостелена на Малдиви, фолк пејачката Дара Бубамара ги поздрави фановите со градите во преден план(фото)

реклама:G Natural

Откако се отворија границите, српската фолк пејачка Дара Бубамара не запира и постојано патува.

По Азурниот брег и одморот во Хрватска сега своето секси тело го распостила на плажите во Малдиви.

Фановите не останаа покуси за фотка од таму затоа што пејачката веднаш штом стигна ги почести со една фотографија каде што таа е во џакузи а нејзините гради во преден план.

View this post on Instagram

🌴🌝❤️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------