Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Раста и Ана Николиќ приредија роденден од бајките за својата ќерка (фото)

Раста и Ана Николиќ приредија роденден од бајките за својата ќерка (фото)

реклама:Лето во Банско

Традиционално Раста и Ана Николиќ иако не се заедно во брак за роденденот на нивната ќерка Тара прават заедничка роденденска забава.

И додека мама и тато се фотографираа со возрасните, малата Тара имаше можност да ужива во забава со еднорози, маскота во костум од еднорог, разнобојна торта на три ката и голем број шарени балони.

Дека забавата беше одлична покажаа и сторијата кои тие ги споделија со фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------