Home INFO Разликата е очигледна, вака изгледа Јелена Карлеуша со и без фотошоп средена...

Разликата е очигледна, вака изгледа Јелена Карлеуша со и без фотошоп средена фотографија (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако стана популарна на социјалните мрежи со нејзините средени секси фотки кои ги објавува таму, Јелена Карлеуша е постојано мета на критики дека премногу употребува фотошоп апликации за да ги сокрие своите маани но и да ги зголеми своите атрибути.

Лавина од коментари предизвикаа и овие две фотографии каде што првата таа ја објавила на нејзиниот Инстаграм а втората е направена од некој фотограф и објавена во медиумите.

Разликата е очигледна….

View this post on Instagram

????‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------