Home INFO Разузданите Кардашијан: Сите до една пијани на забава до бесвест (видео)

Разузданите Кардашијан: Сите до една пијани на забава до бесвест (видео)

реклама:G Natural

Од најмладата до најстарата, сите Кардашијанки лудо се забавуваа на роденденската забава на Кајли Џенер, која наполни 21 година.

Забавата се одржала во еден ноќен клуб, а судејки по многубројните фотографии на социјалните мрежи, сите поприлично се напиле.

Во розево од глава до пети, Кајли Џенер официјално наврши полнолетство.

Збунетост меѓу нејзините следбеници предизвика една сликата на Инстаграм, на која таа позира со своето семејство со експлицитен гест.

BIRTHDAY BEHAVIOR! WERE ALL TURNING 21!!

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

a bunch of baddies ????????‍♀️ we’re 21 today

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

goodnight

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

All gang ????????

A post shared by Khloe Kardashian (@khloesnapchats) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------