Home INFO Ретро фотка: Цеца Ражњатовиќ матурантка, ултра модерна и според денешните трендови

Ретро фотка: Цеца Ражњатовиќ матурантка, ултра модерна и според денешните трендови

реклама:G Natural

Цеца Ражњатовиќ неколку децении по ред ги диктира модните трендови во регионот. Дека отсекогаш била скоцкана од глава до петици говори и ретро фотографијата од времето која пејачката била матурантка.

Фото: Принтскрин/Instagram

Иако на свои деветнаесет години веќе беше голема пејачка ѕвезда и уживаше огромна популарност, сепак, родителите на Светлана не дозволиле да го запостави образованието, па матурирала со своите школски другари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------