Home INFO Ретро фото: Вака изгледала Северина пред естетските корекции

Ретро фото: Вака изгледала Северина пред естетските корекции

?????????????????????????????????????????????????????????
реклама:hotel PREMIER

Северина денес важи за една од најсексипилните и најбараните пејачки, но за 27 години, колку што е на сцената, многу работи променила на себе.

Северина ги зголемила усните, го оперирала носот, ги коригирала забите, ги затегнала капаците на очите, а не е тајна ни дека ги зголемила и градите.

Фотографијата што ја објавија хрватските медиуми е од почетокот на нејзината кариера.

Погледнете како Севе изгледа без силикони.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------