Home INFO Вака изгледала Богдана, снаата на Цеца пред само неколку години (фото)

Вака изгледала Богдана, снаата на Цеца пред само неколку години (фото)

реклама:Лето во Банско

Богдана Ражњатовиќ, снаата на фолк пејачката Цеца, ја ужива популарноста која со години ја има семејството Ражњатовиќ.

Пред бракот со Вењко, синот на Цеца, Богдана била непозната за јавноста, па малку се знае за нејзиниот приватен живот.

Таа на себе направила неколку ситни естетски корекции па изгледа поразлично од периодот кога имала 18 години.

Еве како изгледала пред 8 години кога славела полнолетство!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------