Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive РЕТРО ВИДЕО: Запознајте го семејството на Тања Савиќ и видете што нејзините...

РЕТРО ВИДЕО: Запознајте го семејството на Тања Савиќ и видете што нејзините родители изјавија за пејачката тогаш

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Тања Савиќ повторно е актуелна во медиумите на балканов со нејзината нова љубов градоначалникот на Бања Лука.

Но она што исто така го привлече вниманието на социјалните мрежи овие денови е и видеото од тв прилог направено пред таа да стане популарна за потребите на емисиите на „Гранд“ каде што Тања го претставува своето семејство и отпејува еден рефрен.

Ова урнебесно и забавно видео од маалото на Тања можете да го видите подолу.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------