Home INFO Риба-човек ги запрепасти жителите на Кина (видео)

Риба-човек ги запрепасти жителите на Кина (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Во езеро на југот од Кина, посетител снимил необична глетка, риба со човечко лице!

На снимката, која предизвикала многу коментари, се гледа како рибата плива до работ на езерото и со главата излегува до површината на водата, а нејзиното лице страшно потсетува на човечки лик!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------