Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Роденден во семејството на Роналдо, Георгина со емотивни пораки за својата ќерка

Роденден во семејството на Роналдо, Георгина со емотивни пораки за својата ќерка

реклама:Велигден со Стаф

Во семејството на Тоналдо и неговата вереница Георгина вчера било навистина весело. Славниот пар се погрижи се да биде идеално организирано за нивната ќерка Алана и нејзиниот трет роденден, кој го прославија изолирани заедно со уште трите деца Кристијано Јуниор и близнаците Ева и Матео.

Георгина со емотивна порак објави две фотографии на својот Инстаграм профил кои добија милионски лајкови.

На едната напиша:
„Пред три години со мојот мал ангел“

А потоа и фотка со нејзиниот вереник и Алана:
„Чиста љубов. Оваа фотографија за мене е многу емотивна. Те сакам, наш животу. Среќен трет роденден“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------