Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Роденден во семејството на Роналдо, Георгина со емотивни пораки за својата ќерка

Роденден во семејството на Роналдо, Георгина со емотивни пораки за својата ќерка

26
реклама:Лето во Банско

Во семејството на Тоналдо и неговата вереница Георгина вчера било навистина весело. Славниот пар се погрижи се да биде идеално организирано за нивната ќерка Алана и нејзиниот трет роденден, кој го прославија изолирани заедно со уште трите деца Кристијано Јуниор и близнаците Ева и Матео.

Георгина со емотивна порак објави две фотографии на својот Инстаграм профил кои добија милионски лајкови.

На едната напиша:
„Пред три години со мојот мал ангел“

А потоа и фотка со нејзиниот вереник и Алана:
„Чиста љубов. Оваа фотографија за мене е многу емотивна. Те сакам, наш животу. Среќен трет роденден“

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------