Home INFO Роденденска фотка! Јелена Карлеуша објави фотографија од роденденот на Душко

Роденденска фотка! Јелена Карлеуша објави фотографија од роденденот на Душко

реклама:G Natural

Скандалозната пејачка Јелена Карлеуша која и понатаму ја бранува јавноста со својот секс скандал и понатаму е во Кина со своето семејство.

И покрај лошите денови и напнатата атмосвера меѓу сопружниците сепак успеаа заедно да го прослават роденденот на Душко и да ги демантираат лажните трачеви за развод.

Јелена објави на својот Инстаграм како изгледаше семејството Тошиќ на роденденот на фудбалерот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------