Home INFO Дали ќе ескалира секс скандалот со Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш со...

Дали ќе ескалира секс скандалот со Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш со порно видео?!

реклама:Велигден со Стаф

И понатаму не стивнуваат реациите и најразлични трачеви и нови информации поврзани со секс скандалот на пејачката Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш.

Прва реакција на сопругот на Карлеуша по повод разводот! Објави фотографија и ја остави Србија без зборови!!! /ФОТО/

Извори блиски на репрезентативецот велат дека Огњен поседувал експлицитно видео од неколу минути кое го направил со Јелена во неговиот стан во Атина додека тој играл таму за грчкиот АЕК.

Тоа било во август 2017 кога парот се снимал за време на сексот во најразлични пози.

Ова видео го имале и двајцата и им било заштитено со лозинка, но бидејки Јелена сватила дека Огњен би можел да го објави во медиумите таа го исконтактирала и му понудила 300 000 евра за да не го објави.

До бидејки Огњен не го интересирале пари како што вели изворот она што можеме да го очекуваме е овој секс скандал деновиве да ескалира.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------