Home INFO Романтична пакет понуда за Денот на вљубените во луксузниот хотел Премиер!

Романтична пакет понуда за Денот на вљубените во луксузниот хотел Премиер!

реклама:G Natural

Ако љубовта на вашиот живот е вљубеник во зимата, тогаш со сигурност повторно ќе се вљуби во вас во PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT.

Оваа година, дозволете си романтичен одмор полн со љубов на снежната Пирин планина.

По повод Денот на вљубените, уживајте во специјално подготвена романтична вечера и цел пакет полн со љубов кој за вас го подготви PREMIER и ќе ви овозможи перфектно доживување.

Од гурмански оброци и слатки задоволства, до прекрасни релаксирачки спа третмани, гостите во PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT имаат можност да го прослават денот на вљубените и да доживеат едно навистина исклучително искуство.

Не заборавајте да го прославите и Свети Трифун, со извонредната колекција на вина кои ги нуди PREMIER.

Во пакет понудата е вклучено:

  • Романтичен појадок во соба на 14-ти Февруари
  • Романтична вечера на 14-ти Февруари ( во цената не се пресметани пијалоците)
  • Топло добредојде со шампањ и чоколадни бонбони во соба
  • Вредносен спа ваучер од 50 евра
  • Бесплатно користење на спа центарот ( сауна, џакузи, парна бања, теретана)
  • Бесплатно користење на затворен базен
  • Бесплатен трансфер до ски лифтовите за време на ски сезоната

ОВДЕ можете да ја разгледате понудата и да го резервирате вашето романтично патување!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------