Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Роналдо и Георгина како на меден месец крстарат на супер луксузна јахта...

Роналдо и Георгина како на меден месец крстарат на супер луксузна јахта (фото)

реклама:G Natural

Најдобриот фудбалер Кристијано Роналдо и неговата сеуште вереница Георгина Родригез знаат како да уживаат во секој момент ова лето.

Имено тие во моментов крстарат и разменуваат нежности низ француската ривиера на супер луксузна јахта вредна 7 милиони долари.

Како тоа изгледа низ неколку фотографии кои Георгина ги постирала на својот Инстаграм профил, видете сами…

View this post on Instagram

Que afortunada me siento ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

🌅

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------