Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сам во својот дом почина Џеј Рамадановски, полицијата го изнесе во црна...

Сам во својот дом почина Џеј Рамадановски, полицијата го изнесе во црна вреќа и истражува дали можеби грешка на докторите била фатална (фото)

реклама:G Natural

Вчера во Белград во неговиот стан од срцев удар почина пејачот Џеј Рамадановски. Јавноста со неверување ја прифаќа оваа вест и се простува од пејачот а соседите со голема тага гледаа како полицијата во црна вреќа го изнесе од неговиот дом.

Првичните информации се дека тој почонал од срцев удар и по за жал можеби доцната реакција на брзата помош пејачот починал во неговиот дом.

Полицијата изстражува дали можеби не доволната грижа на докторите е причината за смртта со оглед на тоа дека Џеј бил многу одговорен и точен, редовно ја примал својата терапија и правел контроли.

Со дозвола на семејството тој ќе биде погребан во алеата на славните.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------