Home INFO Саманта се враќа во “Сексот и градот”, еве ги деталите

Саманта се враќа во “Сексот и градот”, еве ги деталите

реклама:Велигден со Стаф

Серијата “Сексот и градот” е една од најполуларните серии која некогаш е емитувана и прва која се бави со женската сексуалност.

Сите ликови во истата имаа значајна улога во претставување на женските карактери и нивните потреби.

Несомнено, највпечатлив лик во серијата беше оној на Саманта, која ја играше Ким Картал.

Токму поради ова, фановите беа разочарани кога дознаа дека ликот на Саманта нема да се појави во новото продолжение од серијата насловено како “И едноставно така…”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Max (@streamonmax)

Но, како што пренесуваат свестките медиуми, Ким повторно ќе ја повтори својата култна улога во финалето на втората сезона од серијата.

За жал, првичните информации се дека ќе се појави само во една сцена.

Наводно, Ким ја снимила сцената во март во Њујорк, без да се види ниту да разговара со останатите актерки од серијата со кои според шпекулациите, приватно не е во добри односи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Max (@streamonmax)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------