Home INFO Само лепак и фолија: Супер идеја за украсување на велигденски јајца (видео)

Само лепак и фолија: Супер идеја за украсување на велигденски јајца (видео)

реклама:G Natural

За празникот Велигден направете прекрасни и креативни Велигденски јајца.

Ви треба само лепак и фолија а постапката е многу едноставна!

Погледнете во видеото!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------