Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Само со своите пријателки, Северина позира во секси костим за капење (фото)

Само со своите пријателки, Северина позира во секси костим за капење (фото)

SHARE

Хрватската пејачка Северина Којиќ знае како да ги возбуди своите фанови на социјалните мрежи, а овој пат таа решила заедно со своите другарки да направат фото сесија во костим за капење и дополнително да предизвика лавина од коментари.

Вака изгледа кога Севе е без својот сопруг Игор и ќе се заигра со своите пријателки…

РЕКЛАМИ:
Loading...