Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Само со своите пријателки, Северина позира во секси костим за капење (фото)

Само со своите пријателки, Северина позира во секси костим за капење (фото)

10
реклама:Лето во Банско

Хрватската пејачка Северина Којиќ знае како да ги возбуди своите фанови на социјалните мрежи, а овој пат таа решила заедно со своите другарки да направат фото сесија во костим за капење и дополнително да предизвика лавина од коментари.

Вака изгледа кога Севе е без својот сопруг Игор и ќе се заигра со своите пријателки…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------