Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се фрцка по скали и изгледа опасно секси, Јелена Карлеуша во сина...

Се фрцка по скали и изгледа опасно секси, Јелена Карлеуша во сина комбинација ги возбуди фановите (видео+фото)

реклама:G Natural

Уште една доза секси издание на Јелена Карлеуша постираше таа за своите следбеници на Инстаграм.

Овој пат пејачката е во долг небесно син фустан и е во својот двор, а на видеото може да се види како таа позира пред фотографот додека се качува по скалите во својата нова вила.

Што ли ново подготвува Карлеуша или еноставни ја „убива“ досадата ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------