Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се фрцка по скали и изгледа опасно секси, Јелена Карлеуша во сина...

Се фрцка по скали и изгледа опасно секси, Јелена Карлеуша во сина комбинација ги возбуди фановите (видео+фото)

реклама:МЕЛЕМ ОД КАНТАРИОН

Уште една доза секси издание на Јелена Карлеуша постираше таа за своите следбеници на Инстаграм.

Овој пат пејачката е во долг небесно син фустан и е во својот двор, а на видеото може да се види како таа позира пред фотографот додека се качува по скалите во својата нова вила.

Што ли ново подготвува Карлеуша или еноставни ја „убива“ досадата ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------