Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се има се може: Драгана Мирковиќ се пофали со куфер од Луј...

Се има се може: Драгана Мирковиќ се пофали со куфер од Луј Витон со нејзини иницијали (фото)

реклама:G Natural

Живее во дворец, има многу пари но и догогодишна кариера, Драгана Мирковиќ од секогаш важела за скромна на балканската сцена.

Но овој пат таа со своите фанови реши да го сподели својот ексклузивен роденденски подарок и да се пофали со новиот куфер кој чини околу 5000 евра.

Имено пејачката од модната куќа Луј Витон добила куфер со нејзините иницијали каков што ретко кој во светот поседува.

Каде ли ќе патува со овој куфер и како ќе го транспортира во авион со оглед на неговата вредност ќе видиме наскоро….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------