Home INFO Се има, се може: Еве колку ја чинел Цеца одморот со саканиот...

Се има, се може: Еве колку ја чинел Цеца одморот со саканиот на Копаоник !

реклама:G Natural

Оваа зима, пандемијата не ја спречи српската фолк дива да ужива во зимска идила.

Цеца Ражњатовиќ престојувала на Копаоник со својот дечко Богдан и неговата ќеркичка.

Пејачката престојувала во еден од најлуксузните хотели, а според извори на српски Курир, задоволството чинело околу 4000 евра.

Цеца и Богдан биле сместени во комфорен апартман со две спални, една за новиот љубовен пар, а другата за ќерката на Богдан, Искра и нејзината дадилка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------