Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се истепале на концерт кај Пријовиќ, додека таа пее летаат боксови (видео)

Се истепале на концерт кај Пријовиќ, додека таа пее летаат боксови (видео)

реклама:G Natural

По многуте весели и мирни концерти коишто Александра Пријовиќ ги имаше низ балканов сепак една дамка ќе остане од концертот на Александра Пријовиќ викендов во Ниш.

Додека приеги пеела последните песни две момчиња првп вербално а потоа и физички се нападнале и направиле ошт хаос.

На социјалните мрежи се појавија видеа од овој инцидент кој што дефинитивно ќе остави лоша слика за овој концерт.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------