Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се огласи Душко по инцидентот со Карлеуша, фановите добија одговор на прашањето...

Се огласи Душко по инцидентот со Карлеуша, фановите добија одговор на прашањето дали ја удрил и влечел за коса

реклама:G Natural

Се чини дека на скандалите меѓу бившата двојка Карлеуша и Тошиќ уште долго ќе ги полнат таблоидите.

Откако викендов се пишуваше за инцидентот меѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, поранешниот фудбалер конечно ја изнесе својата страна на приказната.

На прашање на еден од следбениците дали ја удрил и влечел Јелена за коса, Душко одговорил:

„Не, се разбира дека не ја ни пипнав. Се намести,“ напишал Тошиќ.

Останува полицијата да го истражи овој инцидент и веројатно за брзо во јавноста ќе се дознаат сите детали по инцидентот меѓу бившиот пар.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------