Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се омажи уште една пејачка од „Ѕвездите на Гранд“, фановите го искритикуваа...

Се омажи уште една пејачка од „Ѕвездите на Гранд“, фановите го искритикуваа младоженецот дека е стар за неа (фото)

реклама:G Natural

Пејачката која што својата кариера ја започна учествувајки во музичкото шоу „Ѕвездте на Гранд“, Билјана Сечивановиќ стапи во брак со нејзиниот избраник Александар Недиќ.

Иако за неа беше најсреќен ден сепак дел од коментарите на социјалните мрежи се обидоа да и го расипат расположението коментирајки дека младоженецот можел да биде и помлад, а и малку повеќе да се потруди околу својот изглед.

Сепак честитките не запреа од сите страни и свадбата колку што дозволувеле условите поминала во одлично раположение.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------