Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се појави фотка со Новак Ѓоковиќ и Барби,таа воодушевена од тенисерот (фото)

Се појави фотка со Новак Ѓоковиќ и Барби,таа воодушевена од тенисерот (фото)

реклама:Лето во Банско

Дека Новак Ѓоковиќ е омилен кај сите тоа е познато но она што ретко го гледаме се неговите фанови меѓу светските ѕвезди, со оглед на посетеноста на турнирите од нивна страна и фотографиите кои секојдневно се појавуваат со нив дефинитивно може да заклучиме дека ги има многу.

Уште една убавица која што можеме да ја додадеме во списокот на негови фанови е и сега ултра популарната Марго Роби или попозната како Барби.

Се појави фоткоа од 2013 година каде Марго и Новак се фотографираат заедно а судејки по нејзината фаца таа е воодушевена од тенисерот, погледнете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------